Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Vrácení zboží a reklamace

odstoupeniSpotřebitel má v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno v této 14-ti denní lhůtě.

Pokud se tak rozhodnete, zašlete na naši mailovou adresu info@levnicek.cz žádost s uvedením čísla objednávky, popř. čísla daňového dokladu, seznamu vraceného zboží a čísla účtu pro možnost vrácení částky. Zboží musí být nepoškozenébez známek užívání nebo opotřebování v původním nepoškozeném obalu. Náklady na transport nese zákazník. Neposílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Zboží zabalte do pevné kartonové krabice tak, aby se při přepravě nepoškodilo. Dále doporučujeme zboží pojistit. Po obdržení vráceného zboží a kontrole jeho stavu Vám v případě splnění výše uvedených podmínek zašleme odpovídající částku zpět převodním příkazem nejpozději do 14 dnů od okamžiku odstoupení od smlouvy.

Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy, musí prodávajícímu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné, musí spotřebitel poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Pokud je vrácené zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající spotřebiteli v takovém případě vrací jen takto sníženou kupní cenu.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ nebo DIČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

 Adresa pro vrácení zboží:

Sawan Thai Center s.r.o.

Horní náměstí 2

257 26 Divišov

Zásilkovna:

Divišov, Tyršovo náměstí 130

KOPRETINKA

Formulář pro uplatnění reklamace ke stažení

Formulář pro odstoupení od smlouvy ke stažení