Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY

Kód: 38395
329 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy neříkej nikdy je vzrušující studnicí inspirace pro páry, které si chtějí navzájem plnit svoje erotické fantazie. S hrou Nikdy neříkej nikdy spolu strávíte příjemné večery, při nichž na 160 kartičkách odhalíte tajné sny svého partnera či partnerky.  

Úkoly ze čtyř okruhů vám přinesou tipy na vášnivé chvilky s ero tickými hračkami, jídlem, hraním rolí či milováním na neočekávaných místech.  

Jak se Nikdy neříkej nikdy hraje? Hráči si vylosují jeden ze 4 okruhů zážitků, vezmou si příslušnou kartu a přečtou si ji. Poté se pokusí rozvzpomenout, jestli už spolu něco podobné zažili. Pokud ano, oslaví to přípitkem. Pokud ne, musí se rozhodnout, jestli by daný zážitek spolu chtěli zažít. Jestli ano, vloží kartičku do obálky. Pokud ne, přejdou k další kartičce. Ve chvíli, kdy je v obálce pět kartiček, hra končí. Hráči mají za úkol do příští hry alespoň jeden ze zážitků v obálce vyzkoušet.  

Hra Nikdy neříkej nikdy obsahuje: 160 karet s úkoly ve 4 okruzích, Roztoč-to-vač, 2 obálky na tajná přání a pravidla v českém a slovenském jazyce.   

Jistě již máte za sebou spoustu společ-ných vášnivých chvil, na které rádi vzpomínáte. Ale určitě existuje též spousta tajných fantazií, k jejichž vyplnění ještě nedošlo. Hra Nikdy neříkej nikdy Vám pomůže tyto tajné fantazie odhalit, inspiruje vás k novým zážitkům a obohatí váš milostný život!  

Cíl hry Ve hře Nikdy neříkej nikdy nikdo nevyhrává ani neprohrává. Vaším cílem je totiž strávit spolu příjemné chvíle, připomenout si společné vzrušující zážitky a najít inspiraci pro zážitky nové.   

NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY - P  

Herní komponenty

  • 160 karet, rozdělených do čtyř okruhů: Místa plná vášně, Hry a hračky pro velké kluky a holky, Láska prochází žaludkem a Tajné fantasie a hraní rolí
  • Roztoč-to-vač
  • 2 obálky

Příprava hry Doprostřed mezi sebe položte roztoč--to-vač. Rozdělte karty podle barvy na zadní straně. Čtyři balíčky karet zamíchejte a lícem dolů je rozložte okolo ukazatele.

Obálky, do kterých si budete ukládat své budoucí zážitky, položte stranou. Nikdy jsme neslíbali šampaňské z těla toho druhého.

Místa plná vášně Hraní se sklínkou Jeden z vás roztočí ručičku na roztoč--to-vači. Podle barvy, na které se ručička zastavila, vezměte kartičku z příslušné hromádky a přečtěte nahlas její text. Pokud už jste takovou situaci společně prožili (nikoli s dřívějšími partnery či milenci), přípitkem oslavte tento sdílený zážitek. V opačném případě se ten z vás, kdo četl text na kartě, musí rozhodnout, zda by byl ochoten něco takového v budoucnu podniknout. První partner odmítne. V takovém případě se karta jednoduše odloží na odkládací hromádku a druhý partner roztočením ručičky na roztoč-to-vači začne nové kolo.

První partner souhlasí, řekne „Tohle rád zkusím,“ a napije se. Nyní se i druhý z dvojice musí rozhodnout, zda by chtěl tento zážitek sdílet.

Druhý partner odmítne, kartu odloží a začne nové kolo.

Pokud druhý partner souhlasí, řekne „Tohle zkusíme společně,“ a napije se.

Kartičky, na kterých jste se shodli, byste měli náležitě oslavit přípitkem. Ukládejte je do jedné z obálek. Hra pokračuje do doby, než je v obálce pět karet.

Hraní bez skleničky Hra probíhá jako v předchozím případě, pouze bez přípitků. Partneři říkají věty „Tohle už jsme zažili,“ „Tohle zkusím,“ a „Tohle zkusíme společně.“

Otevření obálky Naplněnou obálku si schovejte do doby, než se shodnete na tom, že text na některé kartičce uskutečníte. Pokuste se splnit alespoň nějaké úkoly z obálky ještě předtím, než se pustíte do další hry, v níž byste doplnili obálku do pěti karet.

Ve hře je nicméně k dispozici i druhá obálka pro případ, že byste dostali chuť si zahrát znovu ještě předtím, než budet mít možnost něco z první obálky zažít.  

  • Poznámka: Pokud je uvedeno „na něm“ nebo „na ní“, „jeho“ nebo „její“ apod., myslí se tím na partnerovi, resp. partnerce.
  • Příklad: Úkol „Nikdy jsme na něm nezkusili vibrátor,“ znamená, že byste měli za úkol vibrátorem uspokojovat muže. Vše, co je uvedeno na kartách, provádíte na svou vlastní

zodpovědnost. Buďte rozumní a opatrní. Nechcete se přeci nechat načapat na veřejnosti bez kalhot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické žertovné předměty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: