Zákaznická podpora:lego@sawan.cz

Time´s Up Celebrity

Kód: 37730
599 Kč –17 %
Time´s Up Celebrity
599 Kč –17 % 495 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (5 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte hru na párty, kterou si užijete ve větším počtu hráčů? Pak určitě sáhněte po této vydařené párty hře, která je zaměřená na hádání známých osobností. Dokážete dovést váš tým k vítězství?

O hře Time´s up:

Hra je pro 4-12 hráčů od 12-ti let.

Jak se hraje:

Nejdříve hráči utvoří týmy a ze všech karet vyberou 40, které rozdají mezi všechny hráče rovným dílem. Karty jsou modré nebo žluté a jsou na nich známé osobnosti. Před začátkem hry se hráči rozhodnou pro jednu barvu, se kterou budou hrát. Poté se všech 40 karet umístí doprostřed stolu. Jeden hráč z týmu vždy popisuje osobnosti na kartách a druhý hráč se snaží uhodnout, o koho se jedná. Čas se měří pomocí přesýpacích hodin. Tým si u sebe nechá kartičky osobností, které se mu v  tomto čase podařilo uhádnout. Cílem je uhádnout co nejvíce osobností. Další týmy nesmí právě hrající tým nijak rušit, napovídat nebo do hry zasahovat.

Hraje se na 3 kola. V prvním kolem může hráč, který popisuje osobnosti, používat jakoukoli nápovědu, nesmí pouze říkat začáteční písmena jmen osobností. Hádající hráč může vyslovit více jmen, než správně uhádne. Jakmile vyprší čas, někdo z jiného týmu vykřikne „Konec!" a hráči musí přestat hrát. Zbylé karty dají dalšímu týmu a hraje se, dokud se nevypotřebují všechny karty.

Ve druhém kole smí vypravěč k popisu osobnosti použít jen jedno slovo. Může ale říkat citoslovce nebo použít pantomimu. Pokud hádající hráč vysloví jméno postavy a bude to špatně, karta se dává doprostřed a už ji nesmí použít další tým.

Ve třetím kole nesmí vypravěč vůbec mluvit, ale vše bude pouze předvádět pantomimou. Jedinou výjimkou jsou citoslovce.

Po každém kole si hráči spočítají karty osobností, které se jim podařilo uhodnout. Za jednu kartu je jeden bod. Hra končí po třetím kole. Hráči si sečtou všechny body a tým s největším počtem bodů vítězí.

U této skvělé párty hry se nejen pobavíte, ale navíc si procvičíte i své znalosti známých osobností, vyjadřovací schopnosti a kreativitu. S  touto hrou se nebude zaručeně nudit žádná společnost!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.