Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Takenoko Panďátka

Kód: 43839
699 Kč –19 %
771669fbf7a244abdff7916db1f274bc mmf1000x1000
699 Kč –19 % 569 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desková hra, která vyniká originálním herním principem, vás přenese do japonského císařského dvora. Od samotného císaře dostanete důležitý úkol – starat se o pandu, kterou dostal jako dar od svého čínského protějšku. Budete muset vybudovat bambusovou zahrádku, aby váš nový přírůstek měl vůbec co jíst. Panda vám to ale rozhodně neulehčí. Je pěkně nenasytná, takže vaše bambusová zahrádka bude v permanentním ohrožení. Zvládnete vytvořit lepší bambusovou zahrádku než vaši protihráči?

Vítejte v Japonsku

Série nepříjemných sporů mezi Japonskem a Čínou byla ukončena zajímavým darem. Japonský císař obdržel od čínského vládce pandu. Ale jak je známo, chov pand není zrovna lehký. Japonský císař proto pověřil své dvorany – hráče, aby se o pandu starali. Nejdůležitější je zajistit jí dostatek bambusu.  

Bambusová zahrádka

Každý z hráčů bude mít za úkol vytvořit s pomocí zahradníka bambusovou zahradu, která bude pro pandu zdrojem krmiva. Hráči budou obdělávat jednotlivá pole, zalévat je a pěstovat na nich tři druhy bambusu. V zádech ale budou mít nenasytnou pandu, která jim ve chvílích nepozornosti úrodu může sníst.  

Potěšte císaře

Ochránit zahrádku před pandou však nebude jediným úkolem. Průběžně budete muset plnit nejrůznější úkoly z karet tak, aby váš panovník byl naprosto spokojený. Setkáte se s úkoly políčkovými, zahradnickými a pandími. Důležitou roli bude hrát i počasí. Když se s úkoly a pandou zvládnete vypořádat nejrychleji ze všech hráčů, vítězství bude vaše.  

Hra, co zažene nudu

Pravidla této hry nejsou příliš složitá, proto se skvěle hodí i pro příležitostné hráče a rodiny s dětmi. Herní princip je velmi chytlavý, takže se vám hra jen tak neomrzí a rádi se k ní budete vracet. V neposlední řadě ocení originální grafické zpracování.  

Takenoko: Panďátka

Stáváte se zahradníky v císařské zahradě. Budete obdělávat a zavlažovat pole a snažit se vypěstovat co nejvíce bambusů. Je to totiž jediná potrava, co jí panda, kterou máte na starosti přímo od císaře. Ale pozor, posvátné zvíře je neskutečně žravé!

Pěkná rodinná hra moc hezky vyrobená.

V rozšíření přibude do hry Máma Pandová a pokud se s Tátou Pandou potkají na jednom políčku, můžete se těšit na malá panďátka, která přinášejí bonusy. Samozřejmě se těšte na nová hraní políčka, nové úkoly a nové varianty hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.