Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Kód: 36611
290 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Zábavná slovní hra, která má spád vás bude skvěle bavit. Může jí hrát doslova celá rodina. Díky tomu, že je každá kartička nadepsána v pěti jazycích – českém, slovenském, německém, anglickém a francouzském, tak je hra vhodná i pro jazykové školy. Princip hry je jednoduchý: stačí zapnout bombu, odkrýt kartu, rychle říct správné slovo související s daným obrázkem na kartičce a obratem předat tikající bombu dalšímu hráči vedle vás. Hra bystří myšlení, postřeh, pohotovost a slovní zásobu, kterou si děti mohou touto hravou formou i hezky rozšířit. Hra celkově působí velmi moderně díky elektronické bombě, která zároveň podporuje rychlost hry a navíc vybuchne pokaždé v jiném intervalu, což hře jako celku dodává vítané napětí.

Hezké grafické zpracování

Padesát pět karet obsahuje veselé kresby nejrůznějších míst a situací. Díky tomu se hráčům dobře vybavují související slova. Každá karta je nadepsána v pěti jazycích – českém, slovenském, německém, anglickém a francouzském, hra je díky tomu vhodná i pro jazykové školy.

Hezké grafické zpracování
 
Hra pro děti i dospělé

Hra pro děti i dospělé

Hra skvěle bystří myšlení, postřeh, pohotovost a slovní zásobu, kterou si děti mohou touto hravou formou i hezky rozšířit. Mohou ji hrát děti mezi sebou, nebo i s dospělými. Je to dobrý společník na cestování a na návštěvy. Díky hře tohoto typu získáte nové zážitky.

 

Princip hry

Princip je jednoduchý: stačí zapnout bombu pomocí červeného tlačítka, odkrýt kartu, rychle říct správné slovo související s obrázkem na kartičce a obratem předat tikající bombu dalšímu hráči. Hra působí moderně díky elektronické bombě, která vybuchne pokaždé v jiném intervalu, což hře dodává vítané napětí.

Princip hry
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: