Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Hodina duchů

Kód: 38074
499 Kč –17 %
cb3aebb6ab4312746637e020140cbfae
499 Kč –17 % 415 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (4 ks)
Můžeme doručit do:
20.5.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodina duchů

  • Délka hry: 20 minut
  • Počet hráčů: 2-8
  • Věk: 8+

Hodina duchů je jednou z nejoblíbenějších rychlých postřehových her. Hlavním hrdinou této hry je známý duch Balduin. Kterého můžete znát již ze hry Duch. Duch se chystá na schůzku s paní Duchovou. Navoněl se flakonkem s voňavkou, vzal si cylindr a za odbíjení hodin se pečlivě prohlíží v zrcadle. Nemohl jen najít klíč a tak mu sova a netopýr posvítili svítilnou. Nyní může v klidu vyrazit. Se všemi těmito postavami a předměty se setkáte ve hře Hodina duchů.

Cíl hry Hodina duchů:

Cílem hráčů je získat co možná nejvíce bodů za správné a rychlé vyhodnocení situace. Bude velmi záležet na vašem postřehu a logickém uvažování. Jediná zbrklá situace vás může připravit o body stejně tak pomalá rozvaha. Vše je jen na vás, jisté je, že si ve hře užijete mnoho zábavy.

Jak se hraje:

Na začátku hry si hráči připraví zamíchané karty do lízacího balíčku a vedle něj postaví do kruhu celkem 9 předmětů. Poté jednotliví hráči otočí vždy jednu kartu a poté musí co nejrychleji všichni najednou sáhnout po předmětu, který je na obrázku ve stejné barvě jako ve skutečnosti nebo po předmětu, který na obrázku není a navíc obrázek jeho skutečnou barvu neobsahuje. Pokud se spletete, odevzdáte jednu svou vítěznou kartu. Ve hře mohou také nastat speciální situace například jsou- li na kartě vyobrazeni duch a hodiny, musí hráč vykřiknout správný čas na hodinách a nikdo nesmí sáhnout po předmětu, za to jsou opět sankce. Pokud uvidíte zrcadlící se předmět v zrcadle, sáhněte po něm. Pokud jsou na kartě zobrazeny najednou zrcadlo a sova, jen zakřičte barvu předmětu, který se odráží v zrcadle. Pokud je na obrázku samotná sova bez zrcadla, místo toho abyste chňapli po předmětu, jen ho zakřičíte. Vítězí hráč, který má po dobrání všech karet nejvíce bodů.

Obsah balení: 

  • 9 dřevěných předmětů
  • 63 karet
  • pravidla hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.