Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Albi Quoridor

Kód: 36485
799 Kč –27 %
905084acd8a09e8ed74ee27577a2ff59
799 Kč –27 % 579 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.7.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Quoridor

  • Délka hry:  15 minut
  • Počet hráčů:  2-4
  • Věk:  8+

Quoridor je jednoduchá logická hra, ve které je vaším úkolem jako první se svou figurkou dorazit na protější stranu hracího pole. Hráči si navzájem mohou škodit a bránit tak spoluhráči v dosažení cíle. To se dá provést vkládáním dřevěných zdí před figurku hráče. Kdo se jako první dostane na protější stranu, vítězí. Hra má jednoduchá pravidla a celodřevěné figurky. Jedná se o logickou hru, která je určena pro 2-45 hráče od osmi let.

Cíl hry Quoridor:

Cílem hry je dostat se se svou figurkou na protější stranu hracího pole a zpomalovat soupeřův postup vpřed stavěním zdí.

Jak se hraje Quoridor:

Na začátku hry si každý z hráčů vybere svou figurku a postaví si ji doprostřed první řady své strany herního plánu (9x9). Pokud hrají 2 hráči, stojí naproti sobě a každý obdrží 10 dřevěných zdí. Pokud hrají tři hráči, zaberou tři strany čtverce a každý obdrží 6 zdí a při hře 4 hráčů jsou obsazeny všechny 4 strany a každý hráč hraje s 5 zdmi. Poté se hráči střídají v tazích. Ve svém tahu se hráč může buď o jedno políčku posunout vpřed nebo vzad nebo může vložit svému soupeři do cesty překážku. Nesmí ho ovšem zablokovat ze všech stran, vždy musí být alespoň jedna cesta volná. Pokud se sejdou dva hráči na sousedních polích vedle sebe, mohou se přeskočit. Vítězí hráč, který se jako první dostane na protější stranu hracího plánu jako když získáte dámu.

Obsah balení: 

  • herní plán
  • 20 dřevěných zdí
  • 4 dřevěné figurky
  • pytlík
  • pravidla hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.