Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Albi Kvído Obchod

Kód: 36449
687 Kč –27 %
8c6fed924558425140b4578153ac0fde
687 Kč –27 % 499 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Ukažte svému dítěti hravou formou, jak funguje domácnost a jak je důležité umět se správně rozhodovat a dobře hospodařit s penězi. Vaším úkolem je připravit nákupní seznam pro dané jídlo, vydělat peníze, nakoupit, zaplatit a vrátit se domů. Vítězem se stane ten, kdo se první vrátí domů se svým nákupem. Hra je určena pro děti již od čtyř let.

Co je cílem hry

Každý hráč si vylosuje kartičku, kde je zobrazeno jídlo, suroviny na něj a rozpočet. Cílem hry je se pomocí plnění úkolů dostat po cestě nástrah do obchodu, nakoupit potřebné suroviny a co nejrychleji se vrátit domů. Není to ovšem tak snadné, jak to vypadá. V této hře je potřeba myslet dopředu a umět se správně rozhodnout. Velký důraz je tu i na hospodaření s penězi. Děti se tak zábavnou formou naučí jak funguje domácnost a co vše je potřeba ke splnění jednoduchého úkolu jako je nakoupit suroviny na večeři.

Co je cílem hry
 
Dvě cesty k obchodu

Dvě cesty k obchodu

Z domova do obchodu vedou hned dvě cesty. Je na vás, zda zvolíte tu kratší, ale s větším množstvím nástrah, které by vás mohli zpomalit, nebo delší, ale za to bezpečnější. Jakmile se jednou rozhodnete, již se nesmíte vrátit. Na obou cestách se nachází zastávky, které vás mohou zpomalit, ale také příjemnosti, které vám mohou přinést peníze navíc.

 

Kdo a jak se stane vítězem

Pokud se toužíte stát vítězem, je potřeba správné rozhodování a nakládání s penězi. Kdo jako první zvládne cestu nástrah do obchodu, sežene všechny suroviny z nákupního seznamu, bude mít dostatek peněz na zaplacení na pokladně a jako první se vrátí s celým nákupem domů, je vítězem.

Kdo a jak se stane vítězem
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.