Zákaznická podpora:lego@sawan.cz

Coup: Noční klub

Kód: 43620
199 Kč –32 %
e29cfb03c27093a60b2d9f97db55e91b mmf1000x1000
199 Kč –32 % 135 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
19.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Délka hry: 15 minut
  • Počet hráčů: 3-6
  • Věk: 12+
  • O hře Noční klub: 

Noční klub Angels club je rušné místo, kde to jen vře mezi štamgasty usilující o moc v klubu. Každý z vás se může stát majitelem klubu a k tomu abyste toho dosáhli je potřeba pořádně blafovat a přechytračit vaše protivníky. K tomu vám dopomohou postavy jako drsný Larry, koťátko Vilma, Pedro břitva, bluesový Lou a rychlovka Sam. Váš úkol je prostý, získat v klubu co největší vliv neboli dostat se k moci a to pomocí peněz, odstranění jiné postavy, švindlu a blafování. Tak vzhůru do Nočního klubu!

Cíl hry: 

Cílem hry je zůstat ve hře jako poslední, postarat se, aby ostatní hráči přišli o vliv v klubu a jste majitelem.

Princip hry Coup: Noční klub: 

Na začátku hry obdrží každý hráč 2 karty postav ztělesňující hráčův vliv v klubu, které nesmí nikomu ukazovat. Postav ve hře je 5 a každá postava má svou speciální akci:

Drsný Larry- výpalné, vezmi si z kasy 3 mince.

Pedro břitva- vražda, zaplať 3 mince a označ hráče, kterého chceš zavraždit, když uspěješ, hráč přijde o jednu kartu vlivu.

Rychlovka Sam- švindl, vezmi si od jednoho hráče 2 mince. 

Bluesový Lou- odlákání pozornosti, mezmi si z balíčku dvě karty, prohlédni si je a přidej ke svým dvěma kartám. Poté libovolné 2 karty zase odhoď.

Další akce: 

Příjem- vezmi si z kasy 1 minci.

Oškubání hejla- vezmi si z kasy 2 mince.

Podfuk- pokud máš 10 nebo více mincí, musíš provést podfuk. Vyber hráče a zaplať 7 mincí a označ hráče. Ten přijde o jednu kartu vlivu.

  • Hráč ve svém tahu musí vždy provést jednu akci. Tu může jiný hráč přebít protiakcí: Drsný Larry blokuje oškubání hejla, hráč, který nahlásil oškubání hejla nedostane žádnou minci. Koťátko Vilma blokuje vraždu, Rychlovka Sam a Bluesový Lou blokují švindl. Hráči, kteří hrají akci nebo protiakci nemusí mít danou kartu za kterou hrají, mohou také blafovat, že jí mají a pokud nikdo z jiných hráčů nevyhlásí protiútok nebo výzvu, hráči vše projde a dostane své mince, zašvindluje nebo někoho zavraždí. Dále může dojít k výzvě: hráč druhého vyzve, aby ukázal, že má danou postavu na kartě vlivu, pokud ji hráč nemá a blafoval, přijde o 3 mince. Pokud ji ale skutečně má, vyzývající hráč ztrácí 3 mince. Je to tedy risk a je třeba bedlivě sledovat hru a reakce ostatních hráčů a snažit se vyvodit správný závěr a hrát tak ve svůj prospěch. Vítězí hráč, který zůstane ve hře jako poslední tím, že vyřadí ze hry karty vlivu ostatních hráčů. Hra je určena pro 3-6 hráčů od 12 let.
  • Obsah balení: 
  • 15 karet postav
  • 30 žetonů mincí
  • 6 přehledových karet
  • pravidla hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.