Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Expedice příroda: 50 našich motýlů

Kód: 37556
137 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Nespleťte si tchoře s kunou, to by mohla být osudová chyba nejen pro vás, ale hlavně pro nosy ve vašem okolí! Správně rozpoznávat lesní zvířata vám pomůže padesát ilustrovaných karet z řady Expedice příroda. Dočtete se na nich mnoho zajímavostí ze života našich divoce žijících tvorů a své znalosti si můžete ověřit pomocí kvízových otázek na každé kartě. A že jste si v lese nevšimli skoro žádných zvířat? Pak jsou právě pro vás nachystány tipy, jak pozorování našich plachých živočichů úspěšně provést. Stačí jen vyrazit do přírody s kartami v kapse!

Padesát druhů zvířat

Od brhlíka po zmiji, od maličkého mravence po majestátního jelena. Na kartách je vyobrazeno přesně padesát druhů našich lesních zvířat z řad savců, ptáků, hmyzu, obojživelníků i plazů. U každého z nich najdete popis jeho nejnápadnějších znaků i zajímavosti o jeho životě.

Padesát druhů zvířat
 
Povedené ilustrace

Povedené ilustrace

Jak přesně vypadá srnec? A jak se liší od jelena? To vše se dozvíte díky velmi povedeným a detailním obrázkům, se kterými se naučíte rozeznávat tyto tvory raz dva. S novými vědomostmi tak při případném setkání s tchořem budete na první pohled vědět, o koho se jedná a s lasicí nebo kunou si ho už rozhodně nespletete.

 

Zvládnete kvíz?

Každá karta, jiná otázka. Kolik z nich ale dokážete zodpovědět správně? Otestujte si, jak dobře zvířata žijící v lese znáte. A pokud je vás víc, můžete si rovnou uspořádat vědomostní soutěž. K uvedeným otázkám si třeba můžete podle textů na kartách vymyslet i otázky vlastní, představivosti se meze nekladou.

Zvládnete kvíz?
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: