Zákaznická podpora:info@levnicek.cz

Nespoutané laškování

Kód: 39251
489 Kč
Skladem - Odesíláme ihned! (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Erotická hra Nespoutané laškování je určena pro páry, které si chtějí okořenit intimní život, ale i skupinám, kterým i velmi odvážné hry na párty připadají příliš usedlé.

Partnerská hra Nespoutané laškování bude často pokoušet vaši odvahu, ale rozhodnutí, na co si troufnete, nechává čistě na vás. Vždycky je ale dobré před hraním hry odložit stud u dveří, byť trocha červenání dělá hru ještě zajímavější.

V erotické hře Nespoutané laškování budete vyzývat svého partnera či své protihráče k peprným úkolům, sami ale budete muset nabídnou něco na oplátku.

Ve hře vám 200 karet nabídne více než 450 úkolů, při kterých je červenání rozhodně povoleno.

Troufnete si na odvážné výzvy, které nenechají vašeho partnera chladným? A nabídnete za splnění svých hříšných fantazií dostatečnou protihodnotu?

Pro skupinovou verzi hry jsou k dispozici jiné úkoly, než pro verzi určenou dvojicím.

Hra Nespoutané laškování obsahuje: 70 karet Výzev, 70 karet Sázek, 30 karet Peprných výzev, 30 karet Peprných sázek, 40 žetonů bodů ve tvaru srdce, 12 oboustranných hráčských žetonů, Roztoč-to-vač, peříčko, 2 přehledové karty, 2 šátky na spoutávání či zakrývání očí a pravidla.   

Nespoutané laškování je určeno párům, které si chtějí okořenit intimní život, i skupinám, kterým i velmi odvážné hry na párty připadají příliš usedlé.

Nespoutané laškování bude často pokoušet vaši odvahu, ale rozhodnutí, na co si troufnete, nechává na vás. Vždycky je ale dobré před hraním odložit stud u dveří, byť trocha červenání dělá hru ještě zajímavější.

Cílem hry Nespoutané laškování je získat určený počet bodů dříve než protihráč či protihráči. Body hráč získává za plnění zadaných výzev a sázek podle určeného klíče.

Počet hráčů – počet bodů, potřebných k vítězství:

 • 2 hráči – 12 bodů
 • 3–6 hráčů – 10 bodů
 • 7 a více hráčů – 7 bodů

Příprava hry

Roztřiďte karty Výzev a Sázek. Stranou připravte žetony ve tvaru srdce. Rozhodněte se, chcete-li do hraní zapojit Peprné výzvy a sázky. Pozor! Připravte se na to, že Peprné výzvy a sázky už jsou opravdu velice, velice lechtivé! Pokud je přesto chcete vyzkoušet, zamíchejte peprné karty do příslušných balíčků – sázky k Sázkám a výzvy k Výzvám.

Každému hráči rozdejte tři karty Sázek a tři karty Výzev. Hru začíná vždy dáma.

Průběh hry

 • Hráč, který je na tahu, vybere jednu ze svých karet Výzev a vyzve svého protihráče. Výzvu zahájí slovy: „Vsadím se, že …“ a doplní textem z kartičky.
 • Poznámka: Na každé kartičce naleznete text pro hru ve dvojici a pro hru ve více hráčích, dejte si pozor na to, abyste četli správné zadání. Někde se navíc liší i úkol pro muže od úkolu pro ženy, pozor na to!
 • Poté, co přečte svoji Výzvu, vybere hráč také jednu ze svých karet Sázek a řekne: „Když to zvládneš, tak …“ a přečte příslušný text.

Vyzvaný hráč se musí rozhodnout, jestli výzvu přijme. Výzvu při jímá/odmítá vždy jako celek – tj. jak kartu Výzvy, tak kartu Sázky.

Boduje se následovně: 1. Vyzvaný Výzvu odmítne – vyzyvatel získává 1 bod, vyzvaný ztrácí 1 bod. 2. Vyzvaný Výzvu splní a vyzyvatel splní Sázku – vyzvaný získá 2 body, vyzyvatel získá 1 bod. 3. Vyzvaný Výzvu splní, ale vyzyvatel nesplní Sázku – vyzvaný získá 2 body, vyzyvatel 2 body ztratí.

Pokud se hráči nepovede Výzvu či Sázku splnit, posuďte, zda vynaložil adekvátní úsilí.

Pokud ano, počítejte body, jako kdyby se mu podařilo úkol splnit, pokud však podle vás dostatečné úsilí nevynaložil, počítejte body, jako kdyby výzvu odmítl. Po (ne)splnění

Výzvy a Sázky si vyzyvatel dobere jednu kartu Sázek a jednu kartu Výzev (tak aby měl znovu tři a tři). Poté se vyzyvatelem stává protihráč.

Hra ve více hráčích se podobá hře v páru s několika drobnými rozdíly, které budou popsány níže. Tím největším je samozřejmě, že budete vykonávat úkoly označené jako úkoly pro hru ve více hráčích.

Příprava hry

Stejně jako ve hře dvou hráčů se rozhodněte, jestli chcete použít Peprné sázky a výzvy a případně je zamíchejte do příslušných balíčků. Každému hráči rozdejte tři karty

Sázek a tři karty Výzev. Kromě toho si každý hráč vezme hráčský žeton. Doprostřed stolu umístěte Roztoč-to-vač.

Začátek hry

Začíná hráč, který je nejvíce oblečený.

Průběh hry

Spolu s výběrem karty Sázky a karty Výzvy též ve hře ve více hráčích vyberte jednoho z protihráčů, kterého vyzýváte. Vybrat můžete jen hráče, který má v danou chvíli svůj hráčský žeton otočený barevnou stranou nahoru. Hráčský žeton totiž označuje, který hráč už byl v daném kole vyzván. Ve chvíli, kdy je hráč vyzván, si otočí svůj hráčský žeton šedou stranou nahoru. Hráč otáčí svůj hráčský žeton zpět barevnou stranou nahoru vždy na začátku svého tahu – když se stává vyzyvatelem. Pro přijímání/odmítání sázek platí stejná pravidla jako ve hře dvou hráčů.

Roztoč-to-vač

Některé úkoly ve verzi pro více hráčů vyžadují, abyste si vylosovali partnera. Partnera losujete na Roztoč-to-vači. U některých úkolů je uvedeno, že partnerem mohou být pouze muži nebo pouze ženy, to je třeba respektovat a případně točit znovu. Pro dynamičtější a divočejší zážitek ze hry doporučujeme losovat partnera až poté, co se vyzvaný rozhodne, jestli sázku přijme, nebo ne – toto pravidlo je volitelné.

Partner označený Roztoč-to-vačem by se rozhodně měl na splnění Výzvy/Sázky podí- let, jinak kazí hru! (A ztratil by dva body). Pokud se partner za žádnou cenu podílet nechce, najděte někoho, kdo nebude taková měkkota, s kým budete moci Výzvu/

Sázku splnit. Partner označený Roztoč-to-vačem získá za spolupráci jeden bod.

Konec hry

Konec hry přichází ve chvíli, kdy někdo z hráčů dosáhne stanoveného počtu bodů. Tento hráč se stává vítězem. Pokud daného počtu bodů dosáhlo více hráčů najednou, jsou vítězi všichni tito hráči. Ostatně u Nespoutaného laškování není vítězství samo o sobě zas tak důležité – vítězem je totiž každý, kdo se umí odvázat.

Výměna karet

Ve svém tahu smíte odhodit libovolný počet karet Výzev a/nebo Sázek a dobrat si nové. Za každou takto odhozenou kartu však musíte zaplatit 1 bod. Poté zahrajte svůj tah jako normálně.

Nemožnost hraní karet

Některé karty nemusí být možné v určitých chvílích zahrát – například jsou určeny ženám, ale všechny ženy už byly v daném kole vyzvány (mají hráčský žeton otočený šedou stranou nahoru) – v takovém případě nelze kartu zahrát a hráč si musí ze svých karet vybrat jinou – případně si karty vyměnit podle pravidel uvedených výše.

Příslušenství

Některé karty vyžadují, aby hráč použil další předměty, které nejsou součástí balení.

Jde například o prezervativ, okurku, opalovací krém, šlehačku, med nebo třeba mycí houbu. Pokud tyto komponenty nemáte v danou chvíli k dispozici, zkuste je nahradit nějakou vhodnou alternativou nebo můžete karty bez postihu vyměnit. Když ale víte, co vás čeká, můžete si toto příslušenství připravit předem!

Často kladené dotazy

Můžu se dostat s body do minusu?

Nikoli. Nemůžete-li žádné body odevzdat, žádné neodevzdáte, ale ani se nedostáváte do minusu.

Mohu přijmout Výzvu, ale odmítnout Sázku?

Nikoli, vždy přijímáte obě karty dohromady – tj. buď splníte Výzvu a vyzyvatel musí splnit Sázku, anebo ani jedno.

Mohu odmítnout podílet se na splnění úkolu, pokud mě vybral Roztoč-to-vač?

Ano, ale přijdete o 2 body a budete za největšího suchara široko daleko.

Co znamenají fráze „losuj pouze muže“ a „losuj pouze ženy“?

To znamená, že Roztoč-to-vač smí označit pouze muže a nebo pouze ženy. Pokud vylosuje osobu „špatného“ pohlaví, losujte znovu, dokud vám Roztoč-to-vač nenajde partnera odpovídajícího zadání úkolu.

Alternativní varianta hry

Na začátku hry si každý hráč vezme do ruky 3 karty obyčejných Výzev a 3 karty obyčejných Sázek. Teprve poté připravte dobírací balíček obyčejných Vázek a balíček obyčejných Sázek, každý z těchto balíčků ale bude obsahovat pouze dvacet náhodně vybraných karet příslušné kategorie. Karty budete dobírat pouze z těchto balíčků. Po každém tahu hráče, poté co si dobere karty, zamíchejte do odpovídajících balíčků po jedné kartě Peprné výzvy, resp. Peprné sázky. Ve hře tak bude postupně přihořívat a erotické napětí bude zvolna houstnout

Tipy a triky

 • Nezapomeňte, že Výzvu můžete odmítnout splnit. Hráči vás nemohou do ničeho nutit. Nebojte se ale být odvážní.
 • Ke hře se vám kromě pomůcek v krabici budou hodit i některé potraviny, jako je mléko, kondenzované mléko, karamel, čokoláda apod. a telefony.
 • Víte-li, že budete hrát Nespoutané laškování, vezměte si čisté spodní prádlo. Vaši spoluhráči to dost pravděpodobně v průběhu hry ocení.
 • Buďte upřímní, nelžete a nepodvádějte. zábava.
 • Co se stane u stolu (nebo pod ním) při hraní Nespoutaného laškování, to tam taky zůstane!

Doplňkové parametry

Kategorie: Erotické žertovné předměty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: